Loetje aan 't IJ is gevestigd in de kop van het havengebouw van Amsterdam Marina, in Amsterdam Noord. Deze jachthaven ligt bij één van de meest dynamische culturele hotspots van Noord: de NDSM-werf. Rondom het pand ligt een prachtig houten terras met aanlegsteigers voor gasten die met de boot naar Loetje komen.
Het restaurant binnen is ruim, modern en helemaal van deze tijd. De hoge ramen zorgen voor licht, overzichtelijkheid en een prachtige kijk op het gezellige, drukke water met de vele schepen en bootjes. Dit is een perfecte plek voor uw Bedrijfsfeest of Personeelsfeest in combinatie met een fantastische Spelshow of Citygame. U kunt hier natuurlijk ook heerlijk buiten genieten van het diner, buffet en Spelshow en dit met het schitterende uitzicht over het water met de vele bootjes.
Boven het restaurant beschikt Loetje over vier verschillende zalen voor bijvoorbeeld een besloten feest of diner, Familiefeesten of Bedrijfsuitjes. Deze zalen zijn zeer geschikt voor onze Activiteiten. Zowel zakelijk als privé is er veel mogelijk!
Mooie bijkomstigheid: het uitzicht over de jachthaven en het IJ vanuit deze zalen is nóg spectaculairder!
Vraag via onderstaand contactformulier vrijblijvend naar de mogelijkheden.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |